Pozdravljeni!
Končno nam je po dolgem času uspelo skupaj spraviti 11. TV OBZORNIK, ki vam predstavlja zanimivosti, novice in nekatere dogodke v pristavški šoli. Pri ustvarjanju “informativne” oddaje so zavzeto sodelovali učenci, ki so vključeni v podaljšano bivanje in pomagale učiteljice “podaljšanke”. Pisali so novinarske prispevke, stali pred in za kamero, skrbeli za sceno, luč in zvok.
V tej izdaji si lahko ogledate kako pristavški gasilci navdušujejo s svojim znanjem, požrtvovalnostjo in dobro voljo, kako deluje šolska gledališka ekipa, kaj se dogaja pri logiki ob četrtkovih popoldnevih in ob kolesarki stezi, kjer imamo nove živalske obiskovalce – bobre. Prav gotovo bo zanimiv tudi prispevek o zimskem športnem dnevu, pa o novi računalniški opremi, o januarskem “zimskem” vremenu, pa o… dovolj, poglejte na desni.