Na naši šoli že nekaj let deluje šolski sklad, katerega glavna dejavnost je pridobivanje prostovoljnih prispevkov organizacij, društev in posameznikov.
Donirana sredstva pa zadnja leta bogatimo tudi z dobrodelnim koncertom, za kar smo tudi vam neizmerno hvaležni.
Z zbranim denarjem v prvi vrsti namensko pomagamo uresničevati cilje otrokom, ki so pomoči potrebni, manjši del denarja pa namenjamo tudi za nadstandardne dejavnosti delovanja šole in vrtca.

Tokrat pa se obračamo tudi na vas spoštovani starši, občani občine Podčetrtek in na vse ljudi dobre volje, da bi skupaj dokazali, da smo sposobni preseči krizo vrednot, ki vse bolj razjeda naš čas.
Če želite, lahko pomagate. Svoj prispevek nakažite na transakcijski račun št.: SI56-01292-6030675013 z referenco SI00-200-2008 in pripisom: Šolski sklad OŠ Podčetrtek.
S svojim aktivnim delovanjem želimo nadaljevati, vas pa prosimo, da nam pomagate pri uresničitvi naših ciljev, saj bo zbran denar v celoti namenjen otrokom OŠ Podčetrtek, podružnične šole Pristava pri Mestinju in vrtca Podčetrtek.
Navsezadnje – gre za naše otroke!
V našem imenu in imenu otrok, ki bodo vaše pomoči deležni, se vam zahvaljujemo in vas lepo pozdravljamo.

Upravni odbor šolskega sklada