Dragi učenci, spoštovani starši!

Težko smo dočakali ta dan.
Od ponedeljka, 22. 2. 2021, se bo pouk za vse učence ponovno izvajal v prostorih šole, zato vam posredujemo nekaj osnovnih informacij:

• V šolo prihajamo le zdrave učenke in učenci in zdravi zaposleni.
  • Upoštevamo Higienske ukrepe za preprečevanje širjenja okužbe SARS-CoV-2, ki jih določa NIJZ.
  • Za učence 1. triletja ni nobenih sprememb. Vzgojno-izobraževano delo (pouk, jutranje varstvo in podaljšano bivanje) bo še naprej potekalo v homogenih skupinah t. i. mehurčkih.
  • Tudi za učence od 4. do 9. razreda bo pouk potekal v okviru oddelka po urniku in v matičnih učilnicah.
  • Zaradi zagotavljanja varnega učnega okolja bomo za učence 4. in 5. razreda organizirali podaljšano bivanje le za nujne primere. Starše učencev 4. in 5. razredov naprošamo, da o potrebah po OPB obvestite razrednike.
  • Priporočamo, da imajo učenci s seboj dodatna oblačila, ker bomo šolske prostore večkrat dnevno zračili.
  • V šoli bosta organizirana malica in kosilo.
  • Šolski avtobusi bodo vozili po običajnem voznem redu, objavljenem na šolski spletni strani.
  • Učencem predlagamo naj, če je to mogoče, v šolo prihajajo peš ali jih pripeljejo starši.

Več informacij bodo učenci od 4. do 9. razreda v ponedeljek, 22. 2. 2021, prejeli v šoli. Prvo šolsko uro bodo imeli razredno uro z razredniki, ki jih bodo seznanili z vsemi dodatnimi navodili.
Prepričani smo, da bo vsak izmed nas pripomogel k temu, da bo vračanje učencev v šolo varno in da v tej luči razumete tudi vsa navodila.

Zelo se veselimo srečanja z našimi učenci. Želimo si, da bi v šoli ostali do konca šolskega leta.