Petošolci so zadnji teden pouka preživeli v poletni šoli v naravi, v kraju Omišalj. Vseskozi jih je spremljalo lepo, sončno vreme in ravno prav topla voda morja. Program dejavnosti je bil zanimiv in raznolik, vključene so bile različne vsebine, ki so jih učenci z veseljem opravljali. Zadovoljni so bili vsi, saj so se predmetna področja močno prepletala, skupina pa je bila izredno aktivna, vseskozi sta jih povezovala petje in ples in njihovo prijateljstvo. Na račun pa so prišli tudi tisti, ki so si želeli športa, saj so lahko igrali nogomet, mini golf, košarko,… Posebej so uživali v vožnji z ladjico in nakupovanju spominkov. Vmes so praznovali rojstni dan in navijali za naše nogometaše. Vsak dan so izpopolnjevali svoje plavalne veščine, se igrali sprostitvene dejavnosti  in uživali na supih, kjer so našli veliko različnih načinov njihove uporabe.
Čas je hitro minil, saj nas je družilo plavanje, delo, petje, ples, spoštovanje in prijetno prijateljsko vzdušje.
Imeli smo se nepozabno!

besedilo: Zvonka Vodeb