Teden otroka, ki ga letos obeležujemo s temo Otrok, nepopisan list, so naši prvošolci začeli s prav posebnim srečanjem z učenci 6. a razreda, s katerimi bodo letos tvorili prijateljski razred. V matični učilnici šestega razreda jih je pričakal pester in zabaven program. Šestošolci so pripravili čudovito plesno točko, harmonikarski nastop, čarovniške trike ter zanimive poskuse z vodo. V predstavitvi karateja sta šestošolca pokazala tudi svoje borilne veščine.

Ob koncu smo skupaj ustvarjali. Vsak je izdelal svoj origami – letalo lepih želja, ki ga je napolnil z dobrimi mislimi in željami. Druženje je bilo prežeto s toplino, ustvarjalnostjo in prijateljstvom, in verjamemo, da bo vsem ostalo v lepem spominu.

Se že veselimo naših naslednjih skupnih trenutkov!