UČBENIŠKI SKLAD

Spoštovani,

objavljamo sezname učbenikov, delovnih zvezkov in ostalih potrebščin, ki jih bodo učenci uporabljali in potrebovali v šolskem letu 2024/2025.

Učbeniški sklad nudi vsem učencem od 1. do 9. razreda naše šole možnost brezplačne izposoje učbeniških kompletov.

Z izposojenimi učbeniki morajo učenci skrbno ravnati. Ob prejemu je potrebno učbenike zaščititi s snemljivim plastičnim ali papirnatim ovitkom. V učbenike ni dovoljeno pisati.

Ob izteku šolskega leta morajo učenci urejene učbenike vrniti šoli. Če učenec vrne poškodovan ali uničen učbenik ali ga ne vrne, mora plačati odškodnino (12. člen Pravilnika o opravljanju učbeniških skladov).

V učbeniški sklad OŠ Podčetrtek so avtomatično vključeni vsi učenci.

Če si učbenikov iz učbeniškega sklada ne želite izposoditi, to sporočite do 24. junija 2024 na elektronski naslov sasa.sotosek@os-podcetrtek.si.

SEZNAM UČBENIKOV  ZA ŠOLSKO LETO 2024/2025

Učenci 1., 2. in 3. razreda bodo brezplačno prejeli učni komplet delovnih zvezkov (financira ga Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje).

Delovne zvezke bodo učenci prejeli 2. septembra 2024 v šoli.

Na spodnjih povezavah predstavljamo sezname delovnih zvezkov in ostalih šolskih potrebščin, ki jih pri izbranem ponudniku kupite sami.

SEZNAMI DELOVNIH ZVEZKOV IN ŠOLSKIH POTREBŠČIN ZA ŠOLSKO LETO 2024/2025

Skrbnica učbeniškega sklada je Saša Sotošek.