+386 3 818 3320 - OŠ Podčetrtek, Trška cesta 66, 3254 Podčetrtek os-podcetrtek@guest.arnes.si

AK Šentjur je v ćetrtek 16. maja 2019 organiziral medobčinsko prvenstvo v atletiki za šole v UE Šmarje pri Jelšah. Učenci in učenke 6. in 7. razreda (MAP M in MAP Ž) so tekmovali v teku na 60, 300, 600 m, skoku v daljino in višino, ter metu vortexa. Učenci in učenke 8. in 9. razreda (VAP M in VAP Ž) pa v tekih na 60, 300 in 1000m, ter štafetnem teku 4×100 m, skoku v daljino in višino, metu vortexa in suvanju krogle. Tekmovanja se je udeležilo 45 naših atletov.
REZULTATI MEDOBČINSKEGA TEKMOVANJA

 Uvrstitev Ime in priimek Disciplina Rezultat
 1. mesto  EVA HUMSKI  MAP Ž 600 m (uvrstitev na področno) 2:04,8
 1. mesto  LARISA RAMŠAK  VAP Ž 300 m (uvrstitev na področno) 46,84
 1. mesto GAŠPER ŠKORJANC VAP M Krogla (uvrstitev na področno) 11,96 m
 2. mesto ANA ČEBULAR MAP Ž višina (uvrstitev na področno) 135 cm
 2. mesto TAJA TRUNK MAP Ž 300 m (uvrstitev na področno) 2:06,1
 2. mesto SABINA BRIN  VAP Ž Vortex (uvrstitev na področno)  39,24 m
 3. mesto LUNA LORGER MAP Ž 60 m (uvrstitev na področno) 9,00
 3. mesto MAKALONCA BOVHA MAP Ž 300 m (uvrstitev na področno)  51,94
 3. mesto  BLAŽ KRANJČEC  MAP M Vortex (uvrstitev na področno)  45,90 m
 3. mesto  KARMEN UMEK VAP Ž 1000 M (uvrstitev na področno)  3:50,6
3. mesto MAJA GLOJNARIČ VAP Ž Krogla (uvrstitev na področno) 8,21 m
3. mesto ROK PAŽON VAP M Vortex 53,46 m
3. mesto Larisa R., Nina Š., Barbara G., Martina K. VAP Ž 4×100 m (uvrstitev na področno) 57,64
3. mesto Gašper Š., Gal H., Teo V., Gašper R. VAP M 4×100 m (uvrstitev na področno) 51,50
4. mesto NINO MLAKER MAP M Višina (uvrstitev na področno) 125 cm
4. mesto ŽAN OSOJNIK MAP M Vortex 43,87 m
4. mesto TEA MAVRAČIČ VAP Ž 300 m (uvrstitev na področno) 52,04
4. mesto NINA ŠELEKAR MAP Ž Krogla (uvrstitev na področno) 7,80 m
4. mesto MATIC KOVAČ VAP M 1000 m 3:35,3
4. mesto ALEKSANDER VOZLIČ VAP M Višina 130 cm
5. mesto NEJA AMON MAP Ž 300 m (uvrstitev na področno) 53,34
5. mesto NINA BOVHA MAP Ž  Višina (uvrstitev na področno) 123 cm
5. mesto EMA OSOJNIK MAP Ž Vortex 30,85 m
5. mesto JAKOB URBAN VIDETIČ MAP M 300 m 52,84
5. mesto ALEKSEJ IVAČIČ KOLAR MAP M 600 m 1:57,5
5 . mesto MARTINA KOMERIČKI VAP Ž 300 m (uvrstitev na področno) 52,24
5. mesto SARA STRES VAP Ž Daljina 3,86 m
5. mesto GAL HUMSKI VAP M Daljina 4,46 m
5. mesto ŽIGA ČAKŠ VAP M Krogla 9,39 m
 6. mesto  MATJAŽ KAMPUŠ  MAP M 300 m  52,84
6. mesto BARBARA GUBENŠEK VAP Ž 60 m 9,34
6. mesto ALJA KULJANAC VAP Ž Daljina 3,74 m
6. mesto TEO VERBOTEN VAP M Daljina 4,42 m
7. mesto LARISA REBERNIK MAP Ž Daljina 3,81 m
7. mesto JAKA JANČIČ MAP M 60 m 9,10
7. mesto GAŠPER REBERNIK VAP M 60 m (uvrstitev na področno) 8,36
7. mesto ANŽEJ ZDOVC VAP M Krogla 8,46 m
8. mesto ASTRID UMEK MAP Ž Daljina 3,77 m
8. mesto AMADEJA KOVAČIČ VAP Ž Krogla 7,49 m
8. mesto MATEJ STIPLOŠEK MAP M Daljina 4,07 m
9. mesto JUG MARUŠA MAP Ž Daljina 3,63 m
9. mesto LARA KOŠIR MAP Ž Vortex 21,69 m
9. mesto BLAŽ ŠTRAVS MAP M Daljina 4,01 m
10. mesto ALEŠ KLIČEK MAP M 600 m 2:06,4
11. mesto ALEN LEON MILČEVSKI MAP M Daljina 3,83 m
14. mesto SARA KOVAČ VAP Ž 1000 m 4:54,4

 

(Skupno 74 obiskov, današnjih obiskov 1)