Vabljeni, da z glasovanjem podprete ekipo učenk OŠ Podčetrtek in njihov projekt Emanentna!

Glasujte za promocijski spot, ki so ga dekleta pripravila v okviru sodelovanja pri projektu Turizmu pomaga lastna glava z osrednjo temo Okusni zakladi. Strokovna komisija je našemu spotu namenila zlato priznanje, sedaj pa se ekipa poteguje še za posebno nagrado, ki jo prejme spot z največ prejetimi spletnimi glasovi.
S svojim glasom boste prispevali k prepoznavnosti našega domačega kraja, vseh vključenih lokalnih turističnih ponudnikov ter šole in turističnega podmladka.

Glasovanje se začne v četrtek, 9. maja ob 9. uri ter zaključi 16. maja ob 13. uri in bo potekalo na spletni strani Turistične zveze Slovenije.

Povezava: https://turisticna-zveza.si/video-glasovanje/turizmu-pomaga-lastna-glava-okusni-zakladi

Kako glasujete?

Med posnetki najdite prispevek OŠ Podčetrtek z naslovom Emanentna in kliknita na gumb Oddaj svoj glas.

Iz enega IP naslova dnevno dovoljujejo samo en glas na posamezni spot.

Hvala za sodelovanje in vaše glasove!