V idiličnem Grajskem parku na Ravnah je potekal že 57. kros občinskih reprezentanc v organizaciji Koroškega atletskega kluba. V različnih starostnih kategorijah se je med sabo pomerilo več kot 300 tekačev. Našo šolo je na tem tekmovanju letos zastopalo šest atletov, ki so poleg barve OŠ Podčetrtek bili tudi del združene ekipe upravne enote Šmarje pri Jelšah. Najboljši rezultatski uspeh je zabeležil Tjan Jagrič, ki je v kategoriji osmošolcev dosegel 2. mesto. Poleg tega je ekipa upravne enote Šmarje pri Jelšah osvojila v tej kategoriji tudi ekipno drugo mesto. V kategoriji šestošolk je Eva Romih osvojila 16. mesto, med sedmošolci Benjamin Gajšek je odstopil, med devetošolkami Teja Amon 13. mesto, Špela Grilec 15. mesto in med devetošolci je Dejan Drofenik dosegel 11. mesto. Čestitke vsem udeležencem.

foto: Teja Amon