Tekmovanje iz znanja logike organizira Zveza za tehnično kulturo Slovenije (ZOTKS) v sodelovanju s šolami. Učenci se merijo v znanju logike, logičnega mišljenja in lingvistike.

Šolsko tekmovanje iz logike je bilo v četrtek, 28. septembra 2023. Tekmovanja se je udeležilo 47 učencev, kar 17 pa jih je usvojilo bronasto priznanje.

Čestitamo!

V soboto,  21. oktobra 2023, so se tri učenke udeležile tekmovanja na področni ravni v IV. OŠ Celje. To so Iva Mrkša, Melani Gobec in Julija Strašek. Iva Mrkša, učenka 7.a razreda, je prejela ZLATO PRIZNANJE IZ LOGIKE.

Čestitamo za dosežke!

Učenki 8. in 9. razreda, Melani Gobec in Julija Strašek sta se uvrstili na državno tekmovanje, ki je potekalo v soboto, 11. novembra 2023, na Fakulteti za elektrotehniko v Ljubljani. Tam sta obe dekleti z izkazanim znanjem prejeli SREBRNO PRIZNANJE IZ LOGIKE.

Iskrene čestitke!

Mentorica: Petra Mirt